Den otevřených dveří v mateřské a základní škole - Hody obce Daskabát

20.05.2024 23:51

Mateřská škola

Tak jako každý rok byly i dveře školky pro všechny návštěvníky otevřené. Návštěvníků přišlo přibližně dvacet. Přišli se na nás podívat budou žáčci naší školky, ale i absolventi školky, kteří putovali dál do školy. Děti si pohrály, starší zavzpomínali na bezstarostné chvilky ve školce, a celkově byla atmosféra velmi příjemná a úsměvná při pohledu na staré fotky! Přišel nás navštívit i stavitel naší školky a bylo hezké zavzpomínat na staré dobré časy.

Zapsala: Tereza Studená, 20. 5. 2024

Základní škola

18. května 2024 se u příležitosti Hodů v Daskabátu od 10,00 do 12,00 otevřely již tradičně dveře základní školy a mateřské školy pro nejširší veřejnost. „Krásná škola, zařízená, velké a prostorné třídy, tolik světla, tady se mi líbilo, rád na školu vzpomínám, bylo tu fajn, tu školku jsem stavěl……, a mnoho dalších vzpomínek bylo vysloveno návštěvníky.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další setkání.

Zapsala: Eva Maršálková, 20. 5. 2024

Fotografie zde: Fotogalerie :: ZŠ A MŠ DASKABÁT (zsmsdaskabat.cz)